/Meist
Meist 2021-02-01T12:34:37+00:00

Mõni aeg tagasi külastasid meid TV3 uudised! Millest juttu oli ja mida nad meie juures nägid? Vaata siit: TV3 uudised

 

Tahaksid osta endale marju, seeni ja maitserohelist rohkem kui kodune sügavkülm mahutab?

E-Sahver kasvatab, külmutab ja müüb erinevaid aia- ja metsasaaduseid ning hoiustab neid Sinu jaoks tasuta oma külmikutes.

Koju tellimiseks on Sul võimalus valida ostetud toodetest sobilik kogus ning ülejäänud kogused jäävad Sind ootama meie sahvris.

Oma isiklikus E-Sahvris on Sul alati ülevaade oma varudest ja vajadusel saad neid mugavalt täiendada kodust lahkumata- arvutist või mobiilist.

Kõik tooted on pakendatud käepärastesse kogustesse, et enam ei peaks üles sulatama väikese desserdi jaoks mitut kilogrammi marju.

Kasutame külmutamiseks spetsiaalset kiirkülmutusseadet, et säilitada toote struktuur, lõhn ja maitse. Samuti tagab kiirkülmutamine, et tooted ei kleepuks üksteise külge.

Meie sügavkülmikud on ühendatud avariigeneraatoriga, mis garanteerib, et tooted säilitatakse alati õige temperatuuri juures.

E-Sahvri tooted on pärit Lõuna-Eesti põldudelt ja metsadest. Enne külmutamist hoolikalt kontrollitud ja puhastatud.

Kodumaised aiasaadused otse E-Sahvrist!

E-Sahver OÜ osleb “Lühikeste tarneahelate või kohalike turgude kaudu põllumajandustoodete ja toidu turustamisvõimaluste arendamise toetus” projektis. Projekti eesmärk on arendada lühikest tarneahelat E-Sahvri ja teiste põllumajandussaaduste tootjate ning lõpptarbijate vahel. Ehitada välja tarneahelad külmutatud kaupade tarnimiseks eraisikutle. Luua 20 müügipunkti üle Eesti, kust saaks E-Sahveri platvormil pakutud kaupu osta. Samuti teavitus-ja reklaamkampaanid uute võimaluste kasutamise kohta. Projekti tulemuseks on hästi toimiv tarneahel ja teadatuntud platvorm millega kaudu saavad eraisikud koju tellita külmutatud põllu ja aiasaaduseid otse tootjatelt.

E-Sahver OÜ on saanud “Põllumajandusliku tegevusega alustava noore ettevõtja” toetusmeetmest toetust, et renoveerida tootmisruume, ehitada külmladu ja tõsta kiirkülmutusvõimekust. Toetuse raames suurendatakse omatoodangu kasvatamist ja investeeritakse tootearendusse.