/Tooted
 • Out of stock

  AEDUBA

  Läbi müüdud

  Aeduba ehk Türgi uba. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • CAYENNE

  Hind 9.45/350ml
  Tegemist on Põlvamaal Ihamaru Pipratalus kasvatatud tšillipipraga. Enamus Cayenne’i pipraid jääb Scoville skaalal tulisuselt 30 000 ja 50 000 ühiku vahele. Tšillipipar on viilutatud ja pakendatud 350ml pakenditesse. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • EBAKÜDOONIA TOORSIIRUP

  Hind 7.00/250ml
  Kõige enam sisaldavad ebaküdoonia viljad sidrunhapet, C-vitamiini sisaldus on võrdne sidruniga. Seetõttu on ebaküdooniat kutsutud ka Põhjamaa sidruniks. Peale C-vitamiini on ebaküdoonias ka B-grupi vitamiine, karotenoide ja flavonoide. Viljalihas on palju ka pektiin- ja parkaineid, aga suhkrut sisaldab ebaküdoonia väga vähe. E-Sahvri ebaküdoonia siirup on kuumtöötlemata ja valmistatud käsitööna oma talus kasvavatest ebaküdooniatest. Peale pakendamist siirup kiirkülmutatakse. Kasutamine: tee maitsestamiseks, magustoitudele, toorsalatitele, karastava joogi saamiseks soovitame siirupit lisada mullivette. Enne tarvitamist loksutada, pärast avamist hoiustada külmikus. Ei sisalda säilitus- ega värvaineid. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • Out of stock
  Arooniamari on pungil täis bioaktiivseid toitaineid, vitamiine ja antioksüdante. Ebaküdoonia rohke sidrunhappesisaldus toob suurepäraselt välja arooniamarja loomuliku magususe. Seetõttu on nende kahe marja kooslus meeldivalt tasakaalus. E-Sahvri ebaküdoonia-aroonia siirup on valminud käsitööna oma talus kasvatatud viljadest. Peale kuumutamist siirup jahutatakse ja pakendatakse 250ml pudelitesse. Seejärel toode kiirkülmutatakse. Kasutamine: magustoitudele, smuutidesse, karastava morsi (lisa vett või gaseeritud vett) valmistamiseks. Enne tarvitamist loksutada, pärast avamist hoiustada külmikus. Ei sisalda säilitus- ega värvaineid. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • Out of stock

  HABANERO

  Läbi müüdud

  Tegemist on Põlvamaal Ihamaru Pipratalus kasvatatud tšillipipraga. Maailma üks vürtsikamaid tšillisid. Võrdluseks- kui paprika teravus on 0, siis Habanero tugevus võib küündida 350 000 skovillini. Tšillipipar on viilutatud ja pakendatud 350ml pakenditesse. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • JALAPENO

  Hind 8.40/350ml
  Tegemist on Põlvamaal Ihamaru Pipratalus kasvatatud tšillipipraga. Roheline jalapeno on pipardest üks mahedaim, mille teravus jääb Scoville skaalal 3500- 8000 ühikut. Tšillipipar on viilutatud ja pakendatud 350ml pakenditesse. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • KASELEHE SIIRUP

  Hind 7.00/250ml
  Siirup on valminud kuumutamise meetodil noortest kaselehtedest. Peale kuumutamist siirup jahutatakse ja pakendatakse 250ml pudelitesse. Seejärel toode kiirkülmutatakse. Kasutamine: kokteiljookide maitsestamiseks, karastava morsi (lisa vett või gaseeritud vett) valmistamiseks. Enne tarvitamist loksutada, pärast avamist hoiustada külmikus. Ei sisalda säilitus- ega värvaineid. Käsitöötoode. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • KASSINAERI-TONDIPEA SIIRUP

  Hind 7.00/250ml
  Nii tondipea kui ka kassinaeris on rahvameditsiinis tuntud kui külmetushaiguste leevendajatena. Moldaavia tondipea annab siirupile meeldiva sidruni lõhna, kassinaeris seevastu imelise lillaka värvuse. Segunedes muutub värv helesiniseks. Siirup on valminud käsitööna oma talus kasvatatud tondipea- ja kassinaeri õitest. Peale kuumutamist siirup jahutatakse ja pakendatakse 250ml pudelitesse. Seejärel toode kiirkülmutatakse. Kasutamine: tee-, kohvi-, kakao- või kokteilide maitsestamiseks, magustoitudele, küpsetistele, samuti karastava morsi (lisa vett või gaseeritud vett) valmistamiseks. Enne tarvitamist loksutada, pärast avamist hoiustada külmikus. Ei sisalda säilitus- ega värvaineid. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • KÕRVITSAPÜREE

  Hind 4.00/500ml
  Valmistatud aurutamise meetodil. Peale aurutamist püree jahutatakse ja pakendatakse 500ml karpidesse. Seejärel toode kiirkülmutatakse. Sobib kasutamiseks nii soolaste (supid, risotod, pudrud, hautised) kui ka magusate roogade (küpsised, tordid, kreemid) tegemiseks. Pärast avamist hoiustada külmikus. Ei sisalda säilitus- ega värvaineid. Käsitöötoode. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • KURGIMAHL

  Hind 4.50/250ml
  Külmpressitud värske kurgi mahl. Enne tarvitamist loksutada, pärast avamist hoiustada külmikus. Ei sisalda säilitus- ega värvaineid. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • KUSLAPUU MARJAD

  Hind 16.00/500ml
  Söödava kuslapuu marjad on kõrge C-vitamiini sisaldusega (rohkem kui maasikates). Piklikud ja sageli ebakorrapärase kujuga sinised marjad värvivad käsi ja suud nagu mustikad. Kuslapuu marjadest saab toormoosi, mahla ja kompotti, samuti võib kasutada toiduvärvina. Marjad kiirkülmutatakse ja hoiustatakse temperatuuril -21°C, nii säilivad nende kasulikud omadused ja struktuur. Lõuna-Eesti kuslapuu marjad. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.  
 • KÜÜSLAUK

  Hind 5.00/350ml
  Meie kodutalus kasvatatud küüslauk. Enne külmutamist puhastatud. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • LEEDRIÕIE SIIRUP

  Hind 7.00/250ml
  Käsitöötoode musta leedri õitest. Peale kuumutamist siirup jahutatakse ja pakendatakse 250ml pudelitesse. Seejärel toode kiirkülmutatakse. Kasutamine: magustoitudele, kokteiljookide- ja karastava morsi (lisa vett või gaseeritud vett) valmistamiseks, tee- ja kohvi maitsestamiseks.
  Enne tarvitamist loksutada, pärast avamist hoiustada külmikus. Ei sisalda säilitus- ega värvaineid. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • MAASIKA TOORMOOS

  Hind 4.50/350ml
  Toormoos maasikasordist ''Sonata''. Pärast avamist hoiustada külmikus. Ei sisalda säilitus- ega värvaineid. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • MAHE KULTUURMUSTIKAS

  Hind 7.90/500ml
  Kesk-Eestis Ervita rabas kasvatatud mahe kultuurmustikad. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • Out of stock

  MAHEMAASIKAS

  Läbi müüdud

  Magus ja mahlane mahemaasikas Põlvamaalt Mahekasvatuse OÜ-lt. Maasikad on puhastatud, kontrollitud ja eemaldatud õievarre otsad. Külmutatud mahemaasikas sobib ideaalselt lauamarjaks, desserdile, smuutidesse kui ka töötlemiseks. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • MURAKA SIIRUP

  Hind 7.00/250ml
  E-Sahvri muraka siirup on valmistatud kuumutamise meetodil. Peale kuumutamist siirup jahutatakse ja pakendatakse 250ml pudelitesse. Seejärel toode kiirkülmutatakse. Käsitöötoode Lõuna- Eesti murakatest. Kasutamine: tee- või kokteilide maitsestamiseks, magustoitudele, küpsetistele, samuti karastava morsi (lisa vett või gaseeritud vett) valmistamiseks. Enne tarvitamist loksutada, pärast avamist hoiustada külmikus. Ei sisalda säilitus- ega värvaineid. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • MUST AROONIA

  Hind 2.50/500ml
  Küpsetes viljades on u 8% suhkruid (glükoos, fruktoos, sahharoos). Viljad ei tundu süües siiski magusad, kuna sisaldavad ka palju orgaanilisi happeid ja parkaineid, mille koosmõju magusa maitse varjutab. Bioflavonoidide sisalduse poolest on arooniad meie aedade kõige rikkamad viljad. Bioflavonoidid on looduslikud antioksüdandid, mis neutraliseerivad liigsete vabade radikaalide kahjulikku mõju organismis. Rikkalikult on arooniates veel A-, C-, B1-, B2-, D-, P- ja PP-vitamiini. Seemnetes leidub E- ja K-vitamiini. Mineraalainetest on kaltsiumi, molübdeeni, mangaani, vaske, rauda, boori ja palju joodi. Klassikaliselt valmistatakse arooniast siirupeid ja mahlu. Samuti annavad viljad huvitava maitsenüansi ka marja- ja puuviljakookidele ning -keeksidele, muffinitele ja pirukatele. Maksimaalse tervisekasu kättesaamiseks eelistatakse külmutamist või toormahla valmistamist. Lõuna-Eesti aroonia. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • MUSTSÕSTRA LEHE SIIRUP

  Hind 7.00/250ml
  Siirup on valminud kuumutamise meetodil mustsõstra lehtedest. Peale kuumutamist siirup jahutatakse ja pakendatakse 250ml pudelitesse. Seejärel toode kiirkülmutatakse. Kasutamine: liha maitsestamiseks, kastmetesse, küpsetistele. Enne tarvitamist loksutada, pärast avamist hoiustada külmikus. Ei sisalda säilitus- ega värvaineid. Käsitöötoode. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • NAAT

  Hind 4.00/350ml
  Noored naadilehed (tükeldamata). Naat on eriti rikas E-vitamiini poolest, temas on rohkesti C-vitamiini, eeterlikke õlisid ja kiudaineid.
  Kasutamine: salatitesse, vormiroogadesse, tee valmistamiseks, liha- ja kalaroogadesse, võib lisada hautistele, kotlettidele, pikkpoissi, pannkoogi- või pirukataigna täidisesse. Peenestatud naadilehti võib lisada ka kala-, liha- või kartulisalatisse. Võib ka marineerida ja hapendada. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • Out of stock

  ÕUNAMAHL

  Läbi müüdud

  Külmpressitud õunamahl. Enne tarvitamist loksutada, pärast avamist hoiustada külmikus. Ei sisalda säilitus- ega värvaineid. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • Out of stock

  PIHLAKAMARJAD

  Läbi müüdud

  Pihlakamarjad sisaldavad D-, K-, E-, B-grupi vitamiine. Mineraalainetest leidub nendes rohkesti rauda, magneesiumi, kaaliumi, kaltsiumi, fosforit, räni, väävlit, mangaani. Karotenoidide hulgalt suudab pihlakamarjadega võistelda vaid porgand. Nad sisaldavad veel flavonoide, sahharoosi, glükoosi, park- aineid, pektiine, eeterlikke õlisid, kiudaineid, orgaanilisi happeid. Marjade väärtus on suur, päevas piisab vaid 10–15 marjast, et anda organismile vajalikud vitamiinid.  Lõuna-Eesti pihlakamarjad. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • Out of stock

  PIHLAKASIIRUP

  Läbi müüdud

  E-Sahvri pihlakasiirup on valminud käsitööna oma talu pihlakamarjadest. Peale kuumutamist siirup jahutatakse ja pakendatakse 250ml pudelitesse. Seejärel toode kiirkülmutatakse. Kasutamine: jäätisele, toorsalatitele, karastava morsi (lisa vett või gaseeritud vett) valmistamiseks, prae (eriti pardiliha) maitsestamiseks. Enne tarvitamist loksutada, pärast avamist hoiustada külmikus. Ei sisalda säilitus- ega värvaineid. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.  
 • PIPARMÜNDISIIRUP

  Hind 7.00/250ml
  Oma aroomi saab piparmünt eeterlikest õlidest, millest 40–70% moodustavad mentool ja 10–25% mentoon. Mineraalidest leiab piparmündist ohtralt kaltsiumit, kaaliumit, rauda ja magneesiumit. Samuti sisaldab piparmünt külluslikult ka C-, B- ja A- vitamiine. E-Sahvri piparmündisiirup on valminud käsitööna oma talus kasvatatud piparmündist. Peale kuumutamist siirup jahutatakse ja pakendatakse 250ml pudelitesse. Seejärel toode kiirkülmutatakse. Kasutamine: tee-, kohvi-, kakao- või kokteilide maitsestamiseks, magustoitudele, küpsetistele, samuti karastava morsi (lisa vett või gaseeritud vett) valmistamiseks. Enne tarvitamist loksutada, pärast avamist hoiustada külmikus. Ei sisalda säilitus- ega värvaineid. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • PÕLDUBA

  Hind 4.00/500ml
  Puhastatud põlduba.
  Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • Out of stock

  RABARBERI SIIRUP

  Läbi müüdud

  E-Sahvri rabarberi siirup on valminud käsitööna oma talus kasvatatud rabarberist. Peale kuumutamist siirup jahutatakse ja pakendatakse 250ml pudelitesse. Seejärel toode kiirkülmutatakse. Kasutamine: kisselli valmistamiseks, kokteiljookide maitsestamiseks, karastava limonaadi (lisa vett või gaseeritud vett) valmistamiseks. Enne tarvitamist loksutada, pärast avamist hoiustada külmikus. Ei sisalda säilitus- ega värvaineid. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • ROOSIÕIE SIIRUP

  Hind 7.00/250ml
  Aromaatne siirup on valminud käsitööna Damaskuse roosi õielehtedest. Peale kuumutamist siirup jahutatakse ja pakendatakse 250ml pudelitesse. Seejärel toode kiirkülmutatakse. Kasutamine: magustoitude-, jäätise- ja kokteilide maitsestamiseks, küpsetiste immutamiseks, samuti karastava morsi (lisa vett või gaseeritud vett) valmistamiseks. Enne tarvitamist loksutada, pärast avamist hoiustada külmikus. Ei sisalda säilitus- ega värvaineid. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • VAHTRAMAHL

  Hind 5.00/1000ml
  Vahtramahl hakkab jooksma pisut varem kui kasemahl ehk siis juba märtsikuus, kui alles lumi maas ja öösiti miinuskraadid on. Tunduvalt magusam kui kasemahl. Vahtramahl sisaldab kaaliumi, veidi rauda ja mangaani. Sulatatult on mahl joomiseks sama hea, kuid kõlbulik siiski vaid kuni kolm päeva. Ei sisalda säilitus- ega värvaineid. Lõuna-Eesti vahtramahl.
  Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • KASEMAHL

  Hind 5.00/1000ml
  Kasemahl on vesi, mille kasejuured maapinnast imevad, piki tüve üles rõhuvad ja milles eelmisel suvel talletatud varuained lahusena või uuteks aineteks kombineerituna üles okstesse (pungadeni) jõuavad. Külmutatud kasemahl sisaldab vett, glükoosi, fruktoosi, vitamiine (C, PP, karotiin), taimseid hormoone, saponiine, õunhapet, valku, rauda, fosforit, kaltsiumi, kaaliumi, magneesiumi, tsinki, aroomaineid. Kasemahlas sisalduvad taimsed mikroelemendid on inimorganismile kergesti omastatavad, meie keha suudab seal leiduva kiiresti ja tõhusalt ära kasutada. Sulatatult on mahl joomiseks sama hea, kuid kõlbulik siiski vaid kuni kolm päeva. Lõuna-Eesti kasemahl. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • KARUSMARI

  Hind 3.50/500ml
  Põhjala viinamarjaks nimetatud karusmari, rahvapäraselt tikker on väga vitamiinirikas. Rikkalikult leidub C-vitamiini, sidrunhapet, looduslikult tarretava toimega kiudainet pektiini ning südamele kasulikku kaaliumi. 100 g karusmarju annab energiat vaid 30 kilokalorit. Mari sisaldab 83% vett, umbes 7% suhkruid, rasva- ja valgukogused jäävad alla ühe protsendi. Külmutatud karusmari sobib hästi kompoti, mahla või moosi valmistamiseks. Samuti suurepäraselt rasvaste liharoogade, pardi-, hane- ja ulukiliha ning kala maitsestamiseks. Marjad on korjatud parimas küpsusastmes ja seejärel käsitsi puhastatud. Lõuna-Eesti karusmari. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • ANGERVAKSA SIIRUP

  Hind 7.00/250ml
  Kodumaiseks nõiarohuks kutsutud angervaks sisaldab hulgaliselt parkaineid,  flavonoide, C-vitamiini, eeterlikku õli, antioksüdante, salitsiini, vanilliini ja sidrunhapet. E-Sahvri angervaksa siirup on valmistatud kuumutamise meetodil. Peale kuumutamist siirup jahutatakse ja pakendatakse 250ml pudelitesse. Seejärel toode kiirkülmutatakse. Kasutamine: kokteiljookide maitsestamiseks, jahutava morsi (lisa vett või gaseeritud vett) valmistamiseks, tee maitsestamiseks, kohupiima-, toorjuustu-, jäätise- või vahukoore magustamiseks. Enne tarvitamist loksutada, pärast avamist hoiustada külmikus. Ei sisalda säilitus- ega värvaineid. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.    
 • METSVAARIKAS

  Hind 15.00/500ml
  Metsvaarikad kasvavad hõredates metsades ja raiesmikel, lagendikel, metsateede ja kuivenduskraavide servadel ehk seal, kus on piisavalt päikesevalgust. Külmutatud metsvaarikatest valmistatakse toor- ja keedumoosi, želeed, siirupit, mahla, likööri, veini jms. Lõuna-Eesti metsvaarikas. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • PUNANE SÕSTAR

  Hind 3.25/500ml
  Punase sõstra marjad sisaldavad rikkalikult tervisele kasulikke vitamiine ja mineraalaineid, näiteks C- ja P-vitamiini, kaaliumi, kaltsiumi, fosforit, magneesiumi, väävlit ja naatriumi, aga ka rauda, vaske, mangaani, tsinki. E-sahvri punane sõstar on hoolikalt korjatud, seejärel puhastatud ning koos kobaratega kiirkülmutatud. Vajadusel tuleb külmutatud mari väga kergelt kobara küljest lahti. Peale külmutamist ja pakendamist hoiustatakse marju -22°C juures säilitades nii marja struktuuri kui ka maitseomadused. Väga hea mahlamari, moosina sobib kokku vaarikate ja karusmarjaga. Külmutatud punane sõstar sobib ideaalselt dessertide ja kookide kaunistamiseks, miks mitte ka hommikupudru peale. Lõuna-Eesti punane sõstar. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • AEDTILL

  Hind 3.00/350ml
  Nii nagu teiste E-sahvri maitseroheliste puhul kasutatakse ka aedtilli hakkimisel käsitöömeetodit- nuga ja lõikelaud. Seda ikka selleks, et kvaliteet säiliks. Sobib nii aedviljatoitude, sealhulgas keedukartulite, kui ka mitmesuguste liharoogade, sealhulgas kala ja koorikloomade maitsestamiseks. Edukalt sobitub till soojadesse ja külmadesse kastmetesse, määrde- ja kodujuustudesse, munatoitudesse ning salatitesse. Lõuna-Eesti aedtill. Toode on sahvris hakitud kujul kiirkülmutatud.
 • Out of stock

  ASTELPAJU

  Läbi müüdud

  Astelpaju on täiuslik taimsete vitamiinide allikas. Viljad sisaldavad C-vitamiini, vitamiine B1, B2, B6, B15, P, K ja E ning karotinoide. Astelpaju stimuleerib immuunsüsteemi ja ergutab hormonaalsüsteemi tegevust. Teda soovitatakse tarvitada üldtugevdava vahendina gripi ja teiste külmetushaiguste ajal. Omapärase maitse tõttu sobib külmutatud astelpaju kasutamiseks dessertides ja smuutides. Lõuna-Eesti astelpaju. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • JÕHVIKAS

  Hind 4.00/500ml
  Jõhvikad ehk kuremarjad sisaldavad kuni 10% suhkruid, orgaanilisi happeid, C- ja K-vitamiini, pektiin- ja parkaineid, mikroelemente, karotiini jm. Seetõttu on nad väga väärtuslikud marjad. Jõhvikad säilivad hästi külmutatult. Rahvameditsiinis kasutatakse jõhvikaid külmetushaiguste puhul palaviku alandamiseks ja haige kosutamiseks ning enesetunde parandamiseks. Lõuna-Eesti jõhvikas. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • KUKESEEN

  Hind 6.00/350ml
  Kukeseen on vaieldamatult üks eestlaste armastatumaid seeni. Lisaks heale maitsele on seen tervisele ka väga hea. Rohke kiudainesisalduse tõttu stimuleerib kukeseen seedimist, leevendab seedehäireid, normaliseerib ja taastab soolte mikrofloorat. Seenes olev A-vitamiin (mitu korda rohkem kui porgandis) korrigeerib nägemist. Kukeseente puhastamisel ei ole kasutatud vett- seened on kuivalt harjatud vältimaks liigniiskust. Vältimaks vintskeks muutumist on tükeldatud seened kuumutatud madalal temperatuuril omas mahlas. Seened on kiirkülmutatud peale jahtumist. Külmutatud kukeseenel säilib omane värske maitse. Lõuna-Eesti kukeseen. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • KULTUURMUSTIKAS

  Hind 6.90/500ml
  Võrreldes hariliku mustikaga on kultuurmustikad maitselt magusamad. Kuna kultuurmustika pigmentained paiknevad vaid marja viljakestas ja sisu on hele, siis ei määri need söömisel ka nii palju sõrmi ega suud kui harilik mustikas. Kultuurmustikast väga hea paksema konsistentsiga moosi ja võrratult maitsva mahla. Vähese rasvasisalduse ja väikese energeetilise väärtuse tõttu sobivad mustikad hästi dieettoiduks. Samuti on külmutatud kultuurmustikas ka populaarne smuutimari. Sügavkülmutatult ei vaja nad suhkrut ning pärast ülessulamist maitsevad nagu põõsalt nopitud värsked marjad. Kultuurmustikas kiirkülmutatakse ja hoiustatakse temperatuuril -21°C, nii säilivad ka tema kasulikud omadused ja magus maitse. Lõuna-Eesti kultuurmustikas. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • KUUSEVÕRSED

  Hind 5.00/500ml
  Arenevate okkatupsude hapuka maitse tagavad nii sidrun- kui askorbiinhape ehk vitamiin C. Kuusekasvude eriline aroom on tingitud kergesti lenduvatest eeterlikest õlidest, mida esindavad mitmed ühendid. Kergelt mõrkja lisameki annab vaik- ja parkainete koosmõju. Kuusevõrseid on ammustest aegadest kasutatud kõri ja ülemiste hingamisteede haiguste leevendamisel. Külmutatud kuusevõrseid võib lihtsalt niisama süüa või lisada smuutidele ja salatitele. Lisa hakitud kuusevõrseid joogiveele ja lase u tund seista-vesi imab kõik kasuliku endasse ning saad mõnusa aroomi ja maitsega vee. Lõuna-Eesti kuusevõrsed. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • LEHTER-KUKESEEN

  Hind 6.00/500ml
  Lehter-kukeseen on lihaka ja kõigile hästi tuntud hariliku kukeseene perekonnakaaslane. See seen on väga hinnatud meie põhjanaabrite poolt ning tasapisi kogub populaarsust ka Eestimaal. Seened on pintsliga hoolikalt puhastatud. Kuna tegemist on lihaja seenega, siis sobib väga hästi vegan toitudes liha asendajana. Lõuna-Eesti lehter-kukeseen. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • MAASIKAS

  Hind 4.50/500ml
  E-Sahvri maasikasordiks on  „Sonata“ . Säravpunased marjad on mahlased, magusa maitsega ja aromaatsed, tiheda helepunase viljalihaga. Maasikad on puhastatud, kontrollitud ja eemaldatud õievarre otsad. Külmutatud maasikas sobib ideaalselt lauamarjaks, desserdile, smuutidesse kui ka töötlemiseks. Lõuna-Eesti maasikas. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • METSMAASIKAS

  Hind 17.50/500ml
  Metsmaasikas on väga vitamiinirikas- sisaldades näiteks palju foolhapet ja C-vitamiini. Samuti ei ole talle võistlejat raua ja kaltsiumi rohkuselt. Metsmaasikad on korjatud E-sahvrisse nende kõige paremas küpsusastmes- mari ei ole üleküpsenud, vaid on ilusasti valminud ja saavutanud oma sügav punase värvuse. Peale korjamist läbivad marjad kontrolli ja puhastuse. Nagu ka teised meie marjad külmutatakse metsmaasikad kiirkülmutamise meetodil. Peale külmutamist ja pakendamist lähevad marjad hoiustamisele -22°C juurde, kus säilivad kõik marja omadused. Lõuna-Eesti metsmaasikas. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • MURAKAS

  Hind 19.75/500ml
  Rabamuraka viljad sisaldavad rohkesti C-vitamiini ja karotiini, samuti glükosiide, pektiinaineid, sidrun- ja õunhapet, suhkruid ning parkaineid. Märkimisväärselt sisaldub viljades ka mineraalaineid – mangaani, vaske, kroomi, alumiiniumi, räni- ja kaaliumiühendeid. Kõik see teeb murakast toitva ja väga väärtusliku metsamarja. Murakas on peale korjamist hoolikalt puhastatud ja jäetud paariks päevaks lõpuni küpsema. Algul on viljad kõvad ja punased, täisküpselt aga kuldkollased, pehmed, läbipaistvad ja mesimagusad. Valminud mari asetatakse ühe kihina külmutuskandikule ja alustatakse kiirkülmutusega. Tulemuseks on välimuselt terved ja maitsvad külmutatud murakad, mis sobivad ideaalselt desserte kaunistama. Samuti valmistatakse neist kompotti, moosi, mahla, likööri ja veini. Lõuna-Eesti murakas. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • MUST SÕSTAR

  Hind 3.25/500ml
  Eesti üht populaarsemat aiamarja musta sõstart võib vabalt pidada kohalikuks supertoiduks. See sisaldab ohtralt C-vitamiini ja antioksüdante, aitab kaasa immuunsüsteemi tugevdamisele ja parandab organismi vastupanuvõimet haigustele. Näiteks päevane soovituslik C-vitamiini tarbimiskogus 100 milligrammi leidub keskmiselt 80 grammis mustades sõstardes. Samuti on must sõstar on üks kõrgeim antioksüdantide sisaldusega mari. Külmutatud must sõstar koos kobaraga. Vajadusel tulevad marjad kobara küljest kergesti lahti. Lõuna-Eesti must sõstar. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • MUSTIKAS

  Hind 4.50/500ml
  Mustikad sisaldavad kuni 6% suhkruid, orgaanilisi happeid, vitamiine C, B1, B2, PP, karotiini, park- ja pektiin-, värv- ja mineraalaineid (mangaani ja rauda). Külmutatud mustikas on populaarne komponent just smuutide valmistamisel. Lõuna-Eesti mustikas. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • PÄRNAÕIE SIIRUP

  Hind 6.00/250ml
 • Out of stock

  VAARIKAS

  Läbi müüdud

  Vaarikamarjad ei ole mitte ainult maitsvad, vaid ka vitamiinirikkad. Marjad sisaldavad rikkalikult kaltsiumi, kaaliumi, suhkruid, orgaanilis happeid, fosforit, rauda ja teisi mineraalaineid ning A, B ja C vitamiini. Vaarika viljadel on meeldiv maitse ja aroom, mistõttu neid tarbitakse laialdaselt nii toorelt kui ka töödeldult. Külmutatud vaarikas on populaarne smuutide valmistamise komponent. Lõuna-Eesti vaarikas. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • POHL

  Hind 3.00/500ml
  Marjade hapu maitse tuleneb erinevatest orgaanilistest hapetest. Lisaks suhkrutele ja hapetele sisaldavad valminud pohlad erinevaid vitamiine, neist olulisem on vitamiin C. Külmutatud pohlad on suurepäraseks lisandiks erinevate liharoogade ja jahutoitude juurde, hõlbustades ühtlasi ka seedimist ja soolestiku talitlust. Pohlamarjadel on teatud ravitoime näiteks reuma ja liigestehaiguste, seedehäirete ning hingamisteede haiguste tohterdamisel. Pohladest tehakse keediseid ja moose, samuti toor- ja vesihoidiseid. Populaarne on ka pohlamahl, mida saadakse tavaliselt marjade keetmisega. Lõuna-Eesti pohl. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • RABARBER

  Hind 4.50/500ml
  Rabarberile iseloomulik hapukas maitse säilib ka peale külmutamist. Ideaalne kookidele või kiselli tegemiseks. Rabarber kooritakse ja viilutakse u. 0,5 cm paksusega viiludeks. Seejärel kiirkülmutatakse. Lõuna-Eesti rabarber. Toode on sahvris kiirkülmutatud kujul.
 • ROHELINE SIBUL

  Hind 2.50/350ml
  Šalottsibula pealsed on kulinaarias väga nõutud ja kiidetud. Peale korjamist puhastatakse pealsed hoolikalt ja eemaldatakse šalott. Kuna roheline sibul on väga õrn ega taha muljumist, siis parima kvaliteedi säilitamiseks kasutame hakkimisel vana head käsitöömeetodit – nuga ja lõikelauda. Lõuna-Eesti roheline sibul. Toode on sahvris hakitud kujul kiirkülmutatud.